راه حل نسل پنجم

هفت سین

   نسل پنجم شبکه بیسیم کلید دستیابی به جدیدترین خدمات و کاربردها برای افراد، کسب‌و‌کارها و جامعه است. شبکه‌های نسل پنجم ما با سرعت و انعطاف بی‌سابقه خود توانایی انتقال داده با سطح بسیار بالاتری از قابلیت‌اعتماد و پاسخگویی را به ارمغان می‌آورد. بنابراین راه‌حل‌های شبکه نسل پنجم ما از هر نظر برای نووآوری ایده آل هستند.

هفت سین اولین شرکت در خاورمیانه است که موفق بە تجاری سازی کل راه ­حل مبتنی بر نسل پنجم خود شده است.

Odoo • Image and Text

فایو جی در خاورمیانه 

نسل پنجم آماده است صنعت و جامعه امروزی را به سطحی فراتر از تصور ما   انتقال دهد. تکامل شبکه ها به نحوی که برای هر نوع اشیاء از گوشی های هوشمند گرفته تا ربات ها مناسب باشد، نیازمند اتصالات با عملکرد بالا و بسیار قابل اعتماد است. به همین دلیل ما یک پلتفرم نسل پنجم مخصوص خود ساخته ایم که ارائه دهندگان خدمات را قادر می سازد تا از فرصت ها و چالش ها نهایت بهره را ببرند، و خدمات جدیدی را به طیف کاملا جدیدی از کاربران ارائه دهند.

ما افتخار داریم که انتقال به نسل پنجم را برای مشتریانمان آسان سازیم. شرکت هفت سین اولین شرکت در خاورمیانه است که موفق شده شبکه های نسل پنجم تجاری زنده راه اندازی کند. هفت سین توسط ایرانسل، همراه اول و رایتل برای راه اندازی راه حل های نسل پنجم خویش مورد تقدیر قرار گرفته است.

 

سرویس ها و خدمات نسل پنجم شرکت هفت سین :

اودو - نمونه 1 برای سه ستون

 فایو جی به عنوان یک پلتفرم

پلتفرم فایوجی ما به سرعت شبکه را از نسل چهارم به پنجم ارتقا داده و سرعت و دقت را بالا می برد. ما با تجربه خود به شما کمک می کنیم شبکه نسل پنجم بهتری را بسازید و برای رسیدن به این هدف از فناوری RAN ، خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی، شبکه اینترنت اشیا، و خدمات مدیریت شده بهره می بریم. با شبکه های نسل پنجم ما ارائه دهندگان خدمات می توانند به افزایش ترافیک، قابلیت اطیمنان و بهبود تجربه رسیدگی کرده و به منبع درآمدی امن برسند.

اودو - نمونه 2 برای سه ستون

فایو جی برای کسب و کارها

ما به کسب و کارها هم راه حل های نسل پنجم ارائه می دهیم. با وجود شبکه های نسل چهارم که هم اکنون در سر تا سر دنیا موجود است،  نسل پنجم به مشاغل اجازه می دهد تا از مزایای تحرک پذیری، انعطاف، قابلیت اطمینان و امنیت بیشتر بهره مند شوند. این امر باعث می شود اینترنت اشیا و کاربردهای صنعتی به سطح فوق العاده ای برسند. امتحان کنید که فایو جی چگونه می توانید با فایو جی تجارت خود را تقویت کنید .

اودو - نمونه 3 برای سه ستون

فایو جی برای مصرف کننده  

فایو جی دنیایی از شانس های جدید را به بازار مشتریان عرضه میکند. چرا؟ چون فایو جی فراتر از صرف سرعت و ارتقایی عادی است. شما با جریان درآمد بالقوه ی نامحدودی از طرف مشتریان روبرو خواهید شد .

راه‌حل کور نسل پنجم

  هفت‌سین اکوسیستم خود را بر روی تأمین‌کنندگان مجازی‌سازی عملکرد شبکه کور نسل پنجم در سطح اپراتور بنا کرد.

  هفت‌سین همچنین خدمات نگهداری از کور را ارائه می‌دهد.

  نوکیا، هوواوی، ZTE و اریکسون تخصص ماست.

Odoo • Text and Image