شبکه نسل چهارم شرکت هفت‌سین

در حالی که شبکه نسل پنجم در مناطق بسیاری از کره زمین منتشر شده است و نسل پنجم در مسیر بیرون آمدن از آزمایشگاه‌هاست ، هنوز نسل چهارم (ال تی ای) در بسیاری از مناطق خاورمیانه پیاده‌سازی نشده است. شرکت هفت‌سین تکنولوژی موبایل ال تی ای را برای شرکت‌های تلکام و ارائه دهندگان خدمات اینترنت فراهم می‌کند.

Odoo • Image and Text

نسل چهارم (ال تی ای) در خاورمیانه

نسل چهارم پس از نسل دوم و سوم نسل‌های شبکه‌های موبایل آمد و سرعت و اعتماد بسیار بیشتری را به ارمغان آورد. نسل چهارم ال تی ای یک اصطلاح صنعتی است که نسل چهارم دارای بیشترین سرعت را توصیف می‌کند. با استفاده از نسل چهارم ال تی ای شما می‌‌توانید ایمیل‌ها را در کمتر از یک ثانیه، یک صفحه وب را در تقریبا یک ثانیه، یک کتاب الکترونیکی را در حدود 4 ثانیه،  و یک فایل ام پی تری را در حدود 7  ثانیه دانلود کند. در کل می‌توان گفت که اینترنت این نسل تجربه‌ای شبیه به اینترنت پر سرعت خانگی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

تا گسترش کامل نسل چهارم در خاورمیانه هنوز راه درازی باقی است. شرکت هفت‌سین راه‌حل کامل ال تی ای را به شرکت‌های تلکام و ارائه‌دهندگان خدمات اینترنت در خاورمیانه ارائه می‌دهد. در صورتی که فکر می‌کنید شرکت شما برای افزایش توانمندی و اعتمادپذیری خود نیاز به گسترش شبکه ال تی ای دارد با ما تماس بگیرید.

بعضی از کاربردهای شبکه نسل چهارم :

اودو - نمونه 1 برای سه ستون

آموزش از راه دور

 اتصال اینترنت قابل اعتماد بخشی مهم از آموزش از راه دور است. اتصال اینترنت باید به گونه‌ای باشد که تمامی دانش‌آموزان را به شکل عادلانه‌ای پشتیبانی کند.

دانش‌آموزان مختلف با وسیله‌های مختلف تجربه‌های مختلفی از آموزش از راه دور را خواهند داشت، بعضی بد و بعضی خوب. شبکه ال تی ای خصوصی راهی برای حل این مشکل است. این راه‌حل اتصال اینترنت اختصاص داده شده به یک کلاس مجازی را همچون یک اتصال وای‌فای خصوصی قابل اعتماد می‌کند.

اودو - نمونه 2 برای سه ستون

خدمات پزشکی از راه دور

پزشکی از راه دور قادر به ارائه خدمات و اطلاعات سلامت‌محور از راه دور است. این امر شامل موارد کاربرد بسیاری می‌شود از جمله دو پزشک که در حال رد و بدل کردن اطلاعات پزشکی از طریق یک ویدیو کنفرانس هستند، پزشکی که در حال عمل جراحی از راه دور با استفاده از یک روبات است، و فیزیوتراپی از طریق وسایل نظارت.

هر جا که سلامتی عمومی یا فردی دخیل است، امر اهمیت پیدا می‌کند و باید تجهیزات از اعتمادپذیری و سرعت بالایی برخوردار باشند. نسل چهارم ال تی ای می‌تواند این موارد را برای شبکه‌های موبایل فراهم سازد.

اودو - نمونه 3 برای سه ستون

خدمات پشرفته بازی با موبایل

شبکه نسل چهارم ال تی ای تجربه بازی آنلاین بدون‌وقفه‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد. این شبکه اتصال اینترنت پرسرعت لازم را برای یک تجربه بازی آنلاین دلپذیر فراهم می‌کند.

شما می‌توانید از نقطه‌اتصال‌های نسل چهارم برای لذت بردن از تمامی ویژگی‌های بازی‌های آنلاین استفاده کنید، و تجربه استفاده از یک وای‌فای خانگی را برای خود فراهم کنید.