اینترنت اشیا (آی او تی)

اینترنت اشیا یا آی او تی مچموعه ای از وسایل در مکان‌های مختلف ا ست که از طریق اینترنت به هم متصل می‌شوند، و در جمع‌آوری و پردازش داده سهیم هستند. از طریق تراشه‌های فوق‌ارزان و دسترسی گسترده به شبکه‌های بیسیم، همه چیز می‌تواند به هم متصل شوند از یک قرص کوچک گرفته تا یک هواپیمای بزرگ. با اضافه کردن حسگرها، این مجموعه از یک شیء بی‌حس به موجودی زنده و حس‌کننده تبدیل می‌شود. اینترنت اشیا باعث شده که دنیای بی‌جان اطرافمان زندگی بیابد و پاسخگو شود، و همگی این‌ها با اضافه کردن سخت‌افزار و نرم‌افزار حسگر و پردازشگر به اشیا بی‌جان بی‌حس به حقیقت می‌پیوندد.

Odoo • Image and Text

اینترنت اشیا در شرکت هفت‌سین

در دنیای فردا تقریبا هر چیزی از طریق اینترنت به هم متصل خواهند شد تا همگی با معجزه هم‌افزایی به توان معجزه‌آسایی برسند. پیش‌بینی می‌شود در سال 2025 تعداد وسایل به هم مرتبط از طریق اینترنت از تعداد افراد مردم که پیش‌بینی می‌شود به 8.1 بیلیون برسد بیشتر می‌شود.

بسته به استراتژی شما به نسبت اینترنت اشیا، می‌توانید از فناوری‌های نسل پنجم یا ابر در شبکه کاری خود استفاده کنید.

شرکت هفت‌سین می‌تواند فناوری‌های مورد نیاز شما برای موفقیت در عصر اینترنت اشیا را فراهم کند.

:زمینه های تخصصی اینترنت اشیا شرکت هفت سین

اودو - نمونه 1 برای سه ستون

اینترنت اشیاء نازک باند

اینترنت اشیا نازک باند (ان بی - آ او تی) فناوری است که اینترنت اشیا را برای توده‌های مردم فراهم می‌کند. این فناوری با استفاده از ارتباطات بیسیم بین وسایل کار می‌کند، ‌و ما اعتقاد داریم که آینده ی اتصالات عمیقا تعبیه شده است.

هفت‌سین قادر است ابزار مورد نیاز برای ساخت اینترنت اشیا نازک باند را بر روی شبکه‌های ا‍‍پراتورها نصب کند.

اودو - نمونه 2 برای سه ستون

سخت افزار اینترنت اشیا

هفت سین توانایی تأمین مجموعه ای از خدمات را دارد که مجموعه ای از ویژگی ها را ارائه میدهد چه در سطح افقی و چه عمودی.

خدمات اینترنت اشیا ما شامل گستره‌ی وسیعی از مشاوره تخصصی، توسعه، آنالیز داده‌ها و مدیریت نرم‌افزارهای کاربردی می‌شود.

اودو - نمونه 3 برای سه ستون

نرم افزار اینترنت اشیا

پس از نصب سخت افزار  ما نرم­افزارهایی داریم که بر روی کور اشیا کار می­کند. به عبارت دیگر ما اینترنت اشیا باند نازکی را تأمین میکنیم که میتواند به لایه ی کور اپراتورها متصل شود .

شرکت هفت‌سین نرم افزار مورد نیاز شما را برای راه‌اندازی و کارکرد روان و بهینه کسب و کار شما تضمین میکند.

 

راه‌حل‌های اینترنت اشیا ارائه‌شده توسط هفت‌سین :

اودو - نمونه 1 برای سه ستون

درگاه هوشمند

درگاه‌ها محیط‌هایی هستند که به امنیت بسیار بالا و نظارت و نگهداری ۲۴ ساعته نیازمند هستند. روبات‌های بی‌خواب و قدرتمند و دقیق می‌توانند در این حوزه به شما کمک کنند، و باعث شوند شرکت بازرگانی بین‌المللی شما به قدرت و قابلیت اطمینان بالایی برسد.

هفت‌سین راه‌حل‌های کاملی را در این زمینه ارائه می‌دهد.

اودو - نمونه 2 برای سه ستون


تولید انبوه هوشمند

همچنانکه واحدهای تولید انبوه بیش از حد پیچیده و خطرناک می‌شوند به طوری انسان‌ها نتوانند به میدان بیایند،‌ ربات‌ها به عنوان بخشی حیاتی و ضروری به میان می‌آیند.

هفت‌سین به شما کمک می‌کند از طریق راه‌حل‌های اینترنت اشیا کارخانه خود را قدرتمندتر از پیش بسازید.

اودو - نمونه 3 برای سه ستون

کشاورزی هوشمند

همچنانکه علم وارد کاربردهای جدید می­شود و آن­ها را به سطوح بالاتری از تولیدکنندگی می­رساند، پیچیدگی به میان می­آید و روش­های سنتی دیگر کارایی خود را از دست می­دهند. کشاورزی از این مقوله استثنا نیست.

شما می­توانید با استفاده از کشاورزی هوشمند روش­‌های کشاورزی را به سطوح بالاتری برسانید و میزان تولیدکنندگی خود را به بالاترین سطح ممکن برسانید.