شرکت ابْر داده‌های فناوری هفت‌سین

پیشرو در حوزه تلکام و اینترنت

درباره هفت سین

در HCDT، به عنوان نوآوران برتر فناوری در ایران، ما متعهد به پیشبرد اتصالات پیشرفته از طریق اینترنت 5G  سریع، سیم‌کارت‌های الکترونیکی (eSim)، راهکارهای نوین IoT و تجهیزات فیبر نوری هستیم. با تمرکز بر ارتقاء کیفیت و دسترسی آسان، HCDT  معیارهای نوینی در اتصال دیجیتال و تجربه اینترنت در ایران را معرفی می‌کند، که نه تنها به بهبود ارتباطات کمک می‌کند، بلکه موتور محرک تحول دیجیتال در سطوح گسترده‌تر اقتصادی و اجتماعی است. به عنوان پیشگامان صنعت فناوری و اتصال در ایران، HCDT  با ارائه‌ی مجموعه‌ای از راهکارهای متنوع و پیشرفته، زمینه‌ساز آینده‌ای روشن برای جامعه است.

هفت‌سین در سال 1397 با هدف فراهم آوردن راه‌حل‌های مدرن در زمینه فناوری‌های 4G ، 5G، IoT  و NFV در ایران آغاز به کار کرد.  این شرکت با بهره‌گیری از همکاری‌های استراتژیک با برندهای بین‌المللی شناخته‌شده‌ای مانند نوکیا، هوواوی، و اریکسون، در پی آن است تا تحولات چشمگیری در عرصه‌های ارتباطی و فناوری در سطح منطقه به وجود آورد و مسیری نوین برای آینده‌ی دیجیتال ترسیم کند.

ماموریت هفت‌سین

ماموریت ما در هفت‌سین، تقویت کیفیت زندگی به واسطه ارتباطات است. ما با استفاده از استراتژی‌های پیشرفته و مبتنی بر ابر، راهکارهای نوآورانه‌ای را به افراد و سازمان‌ها عرضه می‌کنیم که نه تنها کیفیت ارتباطات را ارتقاء می‌بخشند، بلکه باعث ایجاد تغییرات بنیادین در سبک زندگی و دنیای کسب‌وکار می‌شوند. 

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

چشم انداز هفت‌سین

چشم‌انداز ما، رسیدن به جایگاه برجسته‌ترین شرکت تلکام است، با اعتقاد قاطع به تاثیرگذاری فناوری در ارتقای سطح زندگی. در هفت‌سین، ما به ارائه راهکارهایی متعهدیم که نیازهای کنونی را پاسخگو هستند و در عین حال، بستری را برای آینده‌ای درخشان در حوزه فناوری و ارتباطات فراهم می‌آورند.